מירי שלם

מנכ''לית

מירי שלם הייתה מנהלת המרכז הקהילתי בעיר מגוריה בית שמש במשך 12 שנים.
מירי היא פעילה חברתית ושימשה כראש מועצת הנשים של העיר.
בין פעילויותיה: הפקת כנס המחול הלאומי לנשים חרדיות והובלת מחאת נשות בית שמש נגד הפרדה.
מירי זכתה בפרס על פעילותה למען שינוי חברתי בשנת 2012. בשנים 2014-2015 שימשה כאחת מראשי הקמפיין של אלי כהן, המועמד הציוני לראשות העיר בבית שמש.
מירי היא בעלת תואר ראשון בכלכלה ומדעי מדינה, ותואר שני בלימודי מגדר. מירי נשואה ואם לארבעה.
miri@izs.org.il

ניקולא ניסים טובול

רכז שטח

יליד צרפת, ניקולא נסים עלה ארצה בתשע''א במהלך לימודיו לתואר ראשון בפכ''מ. מאז שירת כסמל מחלקה בטחיבת הצנחנים. כסטודנט לתואר שני בממשל במרכז הבניתחומי, ניקולא החל לעבוד במכון במסגרת התמחות באגף המחקר שם כתב מחקר משווה על העדפת משרתים. כיום הוא מרכז את הפרויקטים של זכויות אדם כחולבן. ניקולא נשוי להודיה וגר בירושלים
nicolas@izs.org.il

נועה לזימי

רכזת מחקרים

נועה בעלת תואר ראשון בהוראת האנגלית ותואר שני ביחסים בינלאומיים-התמחות בדיפלומטיה. היא פעילה במערכת החינוך כבר 7 שנים בתפקידים שונים: בעבר כרכזת מקצוע, וכיום כמורה לאנגלית ומנהלת תכנית מודל האו"ם לתלמידי תיכון. בשנים האחרונות נועה לקחה חלק ביוזמות ופעילויות שונות בזירה הציבורית: השתתפה בתכנית הפלוושיפ של StandWithUs, במהלכה סייעה להשקת פרוייקט IHack שנועד לשפר את תדמיתה של ישראל בעולם באמצעות טכנולוגיה וחדשנות. בנוסף, היא התנדבה במרכז להעצמת האזרח כתחקירנית "מוניטור" העוקבת אחר החלטות ממשלה. נועה החלה לעבוד במכון כמתמחה בתכנית המנהיגות "האקדמיה לציונות" של ארגון "חזון לאומי" ועסקה בעריכת תוכן של ניירות עמדה.
noa@izs.org.il

טובי זהבי

מנהלת משרד

טובי זהבי היא מנהלת המשרד של המכון לאסטרטגיה ציונית.
טובי עבדה במשך שנים רבות במכון לפרסומים תלמודיים של הרב עדין אבן ישראל שטיינזלץ בירושלים. נולדה והתחנכה בחיפה וסיימה את לימודיה בסמינר גייטסהד באנגליה ובמבוא ירושלים.
tovi@izs.org.il