ניקולא ניסים טובול

רכז שטח

יליד צרפת, ניקולא נסים עלה ארצה בתשע''א במהלך לימודיו לתואר ראשון בפכ''מ. מאז שירת כסמל מחלקה בטחיבת הצנחנים. כסטודנט לתואר שני בממשל במרכז הבניתחומי, ניקולא החל לעבוד במכון במסגרת התמחות באגף המחקר שם כתב מחקר משווה על העדפת משרתים. כיום הוא מרכז את הפרויקטים של זכויות אדם כחולבן. ניקולא נשוי להודיה וגר בירושלים
nicolas@izs.org.il

עמית איזנמן

רכז מחקרים

עמית הוא סטודנט בתכנית ללימודי מחקר במדע המדינה (תל"ם) באוניברסיטה העברית, בעל תואר שני מן המחלקה למדעי המדינה באוניברסיטת בר אילן בהצטיינות יתירה ובעל תואר ראשון בחוג לפסיכולוגיה ולסוציולוגיה באוניברסיטה זו בהצטיינות. עבודת התזה של עמית עסקה בהגות פוליטית שמרנית.

במסגרת המכון כתב עמית מחקרים בנושאים שונים, ביניהם: סקירה משווה של אמצעים למאבק בטרור; השיקול החוקתי של מדינת הלאום בסוגיית איחוד משפחות; ואנתולוגיה בנושא לאומיות-ליברלית. בעבר היה שותף בכתיבת מערכי השיעור של תכנית אקסודוס (EXODUS) למחשבה שמרנית ולהגות ליברלית קלאסית.

טובי זהבי

מנהלת משרד

טובי זהבי היא מנהלת המשרד של המכון לאסטרטגיה ציונית.
טובי עבדה במשך שנים רבות במכון לפרסומים תלמודיים של הרב עדין אבן ישראל שטיינזלץ בירושלים. נולדה והתחנכה בחיפה וסיימה את לימודיה בסמינר גייטסהד באנגליה ובמבוא ירושלים.
tovi@izs.org.il